Luiza Ganczarska – wokalistka

 

Pierwszy raz na scenie wystąpiła mając 6 lat. Od tamtej pory muzyka napędza jej życie. Mając 8 lat rozpoczęła kształcenie w Państwowej Szkole Muzycznej w Łańcucie, gdzie uczyła się gry na fortepianie. Po nauce w szkole muzycznej przyszedł czas na naukę śpiewu. Przez trzy lata uczęszczała do Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, ucząc się emisji głosu, choreografii i aktorstwa. Jest laureatką nagrody publiczności Carpathia Festival 2011.W wieku 19 lat w pełni oddała się rockowym klimatom, dzięki czemu swój pazur zaprezentowała w programie „Must Be The Music. Tylko Muzyka”. Udało się jej dojść do półfinałów. 

Jest autorką melodii i tekstów.

 

 

 

 

 

 

Marceli Golonka – perkusista

 

Jego przygoda z muzyką, zaczęła się w szkole podstawowej. Stworzył wówczas swój pierwszy zespół w którym grał na gitarze basowej. Już wtedy, wiedział, że scena jest dla niego. Natomiast perkusja zaintrygował go na tyle że odłożył gitarę i zasiadł za bębnami. Od tamtego momentu, współpracował z wieloma zespołami i muzykami co pogłębiało jego doświadczenie muzyczne.

Ma w swoim dorobku ponad 300 zagranych koncertów, kilka singli oraz cztery studyjne płyty. Dziś zdobytą wiedzę i pokłady niezużytej energii wykorzystuje w zespole BLANT.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marcin Żygadło – basista 

 

Klarnet i saksofon były pierwszymi instrumentami, na których zaczął grać. Nie miej jednak, gitara elektryczna zafascynowała go na tyle, że zmienił swój kierunek muzyczny w stronę mocniejszych brzmień. Przez kilka lat był gitarzystą zespołu rockowego z którym odnosił sukcesy. Jako osoba szukająca nowych wyzwań, zamienił gitarę sześciostrunową na basową. W obecnym czasie całą swą uwagę koncentruje na pogłębianiu możliwości tego instrumentu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakub Kisała – gitarzysta

 

Po jego muzycznych początkach , mogłoby się wydawać, że droga ta poprowadzi go w zupełnie w innym kierunku. Zaczęło się od trąbki, jednak to mocne, rockowe brzmienia najbardziej go zainspirowały i zrobiły zamęt w jego sercu. Będąc uczniem szkoły podstawowej, pozostawił w kącie instrument dęty i rozpoczął naukę gry na gitarze elektrycznej, tworząc swoje pierwsze riffy. Grywał w różnych zespołach, ale to właśnie BLANT urzekł go na tyle mocno, że postanowił na stałe wzmacniać jego szeregi swoją grą i muzycznymi pomysłami. Dziś wspólnie z pozostałymi członkami zespołu oddaje się bez reszty muzyce

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Wieczorek – gitarzysta

 

Pasja i miłość do muzyki, była dla niego naturalna już od pierwszych chwil życia. Muzyczne geny odziedziczył po rodzicach, więc już jako dziecko wziął się do pracy i rozpoczął muzyczną przygodę. Pod koniec nauki w szkole podstawowej sięgnął po gitarę i do dziś się z nią nie rozstaje. Współpracując z wieloma muzykami ze Śląska i Podkarpacia poznawał kolejne oblicza muzyki. Nie ograniczając się jednak do strun gitarowych, Tomek postawił też na struny głosowe i rozpoczął naukę śpiewu klasycznego. Obecnie całą energię skupia na graniu z zespołem